Mesiac úcty k starším

V piatok 21. októbra 2016 o 11:00  hod. sa v sále Kultúrneho domu v Orlove konal program pri príležitosti Mesiaca úcty k starším.

Obecný úrad v Orlove v spolupráci so žiakmi Základnej školy s materskou školou v Orlove pripravili na znak úcty a vďaky pre našich starých rodičov posedenie pri príjemnom speve a hudbe.

Motto:
                              "Človek nie je krásny len vtedy, keď má pružný krok.
                              Človek je krásny podľa múdrosti, ktorá zračí sa mu v oku,
                              podľa vrások a bielych vlasov,

podľa slov, keď ponára sa v hovore s deťmi do rokov, keď aj on bol mladý.
                              Človek je krásny vtedy, keď ho majú ľudia radi."

V úvode sa prítomným prihovoril starosta obce JUDr. Peter Timočko a venoval pár milých slov všetkým seniorom. Svojich starých rodičov prišli potešiť žiaci ZŠ s MŠ v Orlove pod vedením ich učiteľov nielen spevom, ale aj tancom a hudbou.
       Po skončení programu bolo pre všetkých seniorov pripravené malé občerstvenie v podobe domácich koláčikov a malý darček.

Veríme, že si všetci prítomní odniesli z tohto piatkového popoludnia príjemné zážitky.