OPATRENIA  V SÚVISLOSTI S KORONAVÍRUSOM
13.3.2020

OPATRENIA V SÚVISLOSTI S KORONAVÍRUSOM

V súvislosti s výskytom koronavírusu na území Slovenskej republiky Ústredný krízový štáb Slovenskej republiky od 10. marca 2020 prostredníctvom hlavného hygienika SR oficiálne zakázal organizovanie športových, kultúrnych aj verejných podujatí na celom území štátu. Preventívne zostalo zatvorené aj množstvo školských a predškolských zariadení. Zaznamenali sme veľký nárast návštev klientskych centier, do ktorých chodia ľudia s deťmi. Chceme upozorniť a apelovať na občanov SR, že voľno v práci, škôlkach a školách neznamená, že sa majú masovo presúvať na úrady!
Chceme poprosiť všetkých občanov SR, ak to nie je naozaj nevyhnutné, nechoďte na úrady, využite možnosti elektronického vybavovania, prípadne sa k Vašim žiadostiam telefonicky informujte.
V záujme zachovania zdravia vás, vašich blízkych a pracovníkov klientskych centier a iných úradov vás prosíme o dodržiavanie odporúčaných rád a hygieny! Žiadame občanov, aby boli zodpovední a disciplinovaní!

Pozvánka - Pozemkové spoločenstvo Ščerbák a spol.

Pozvánka - Pozemkové spoločenstvo Ščerbák a spol.

Pozemkové spoločenstvo Ščerbák a spol. so sídlom 065 43 Andrejovka zvoláva svojich členov na zasadnutie valného zhromaždenia, ktoré sa uskutoční dňa 28.12.2019 (sobota) o 14.00 hod. v spoločenskej miestnosti v Andrejovke.

MESIAC ÚCTY K STARŠÍM - pozvánka

MESIAC ÚCTY K STARŠÍM - pozvánka

Pri príležitosti Mesiaca úcty k starším Vás Obec Orlov srdečne pozýva v nedeľu 20.10.2019 o 13.30 h. na posedenie do kultúrneho domu.

OZNAM - Matričný úrad od 05. 08. do 16. 8. 2019 zatvorený - čerpanie dovolenky
2.8.2019

OZNAM - Matričný úrad od 05. 08. do 16. 8. 2019 zatvorený - čerpanie dovolenky

Z dôvodu čerpania dovolenky je pracovisko matričného úradu a ohlasovne pobytu od 05. augusta do 16. augusta 2019 ZATVORENÉ. V prípade nepredvídateľných udalostí - vybavenie náležitostí spojených s pohrebom - Vás vybavíme na 1. poschodí. Pracovisko matričného úradu a ohlasovne pobytu Vám bude k dispozícii najbližšie v pondelok 19. augusta 2019. Ďakujeme za pochopenie.

OZNAM o prerušení distribúcie elektriny
15.7.2019

OZNAM o prerušení distribúcie elektriny

Východoslovenská distribučná, a.s. oznamuje občanom, že v nasledujúcich termínoch a časoch je naplánované prerušenie distribúcie elektriny z dôvodu plánovaných prác, ktoré bezprostredne súvisia s opravou a pravidelnou údržbou distribučnej sústavy. Ďakujeme za porozumenie.

OSLAVY PRVEJ PÍSOMNEJ ZMIENKY O OBCI - pozvánka
2.7.2019

OSLAVY PRVEJ PÍSOMNEJ ZMIENKY O OBCI - pozvánka

Obec Orlov srdečne pozýva na oslavy prvej písomnej zmienky o obci, ktoré sa budú konať v piatok 5. júla 2019.

Vlakové spojenie Popradu s poľskou Muszynou po deviatich rokoch opäť ožíva!
2.7.2019

Vlakové spojenie Popradu s poľskou Muszynou po deviatich rokoch opäť ožíva!

Vážení občania, leto je tu a mnohí z Vás plánujú dovolenky a ako využiť voľný čas, preto mi dovoľte upriamiť Vašu pozornosť na vlakové spojenie Popradu cez Plaveč s poľskou Muszynou, ktoré takmer po deviatich rokoch opäť ožíva.